Skip to content
Rankings
# |
Team |
MP |
W |
D |
L |
F |
A |
G |
P |
1 |
Dukla Praha |
19 |
11 |
4 |
4 |
32 |
20 |
+12 |
37 |
2 |
Vyškov |
19 |
10 |
5 |
4 |
32 |
20 |
+12 |
35 |
3 |
Táborsko |
19 |
8 |
7 |
4 |
22 |
16 |
+6 |
31 |
4 |
Příbram |
19 |
9 |
2 |
8 |
21 |
22 |
-1 |
29 |
5 |
Líšeň |
20 |
7 |
7 |
6 |
22 |
22 |
+0 |
28 |
6 |
Zbrojovka Brno |
19 |
8 |
3 |
8 |
26 |
23 |
+3 |
27 |
7 |
Vlašim |
19 |
6 |
9 |
4 |
24 |
21 |
+3 |
27 |
8 |
Chrudim |
19 |
7 |
6 |
6 |
31 |
30 |
+1 |
27 |
9 |
Vysočina Jihlava |
19 |
7 |
5 |
7 |
29 |
26 |
+3 |
26 |
10 |
Sigma Olomouc II |
19 |
8 |
2 |
9 |
24 |
30 |
-6 |
26 |
11 |
Opava |
19 |
7 |
4 |
8 |
20 |
21 |
-1 |
25 |
12 |
Sparta Praha II |
19 |
6 |
5 |
8 |
27 |
29 |
-2 |
23 |
13 |
Varnsdorf |
20 |
4 |
9 |
7 |
30 |
33 |
-3 |
21 |
14 |
Hanácká |
19 |
6 |
3 |
10 |
18 |
27 |
-9 |
21 |
15 |
Viktoria Žižkov |
19 |
5 |
4 |
10 |
27 |
33 |
-6 |
19 |
16 |
Prostějov |
19 |
5 |
3 |
11 |
23 |
35 |
-12 |
18 |
Fixtures
March 29, 2024 |
Opava |
17:00 |
Hanácká |
Vysočina Jihlava |
17:00 |
Dukla Praha |
Příbram |
17:00 |
Vlašim |
Zbrojovka Brno |
17:00 |
Sparta Praha II |
March 30, 2024 |
Vyškov |
09:15 |
Táborsko |
Prostějov |
09:30 |
Chrudim |
March 31, 2024 |
Viktoria Žižkov |
07:15 |
Sigma Olomouc II |
April 5, 2024 |
Vlašim |
15:00 |
Viktoria Žižkov |
April 6, 2024 |
Chrudim |
07:15 |
Vysočina Jihlava |
Dukla Praha |
11:00 |
Příbram |
Hanácká |
13:30 |
Líšeň |
Táborsko |
13:30 |
Varnsdorf |
Zbrojovka Brno |
15:00 |
Prostějov |
April 7, 2024 |
Sigma Olomouc II |
07:15 |
Opava |
Sparta Praha II |
07:30 |
Vyškov |
April 12, 2024 |
Příbram |
15:00 |
Sigma Olomouc II |
Vysočina Jihlava |
15:00 |
Vlašim |
Opava |
15:00 |
Sparta Praha II |
Results
March 27, 2024 |
Varnsdorf |
1 - 1 |
Líšeň |
March 17, 2024 |
Sparta Praha II |
1 - 2 |
Varnsdorf |
March 16, 2024 |
Táborsko |
2 - 1 |
Vysočina Jihlava |
Líšeň |
3 - 0 |
Opava |
Hanácká |
0 - 2 |
Příbram |
Dukla Praha |
1 - 0 |
Viktoria Žižkov |
Chrudim |
3 - 1 |
Zbrojovka Brno |
March 15, 2024 |
Vlašim |
2 - 1 |
Prostějov |
Sigma Olomouc II |
1 - 0 |
Vyškov |
March 10, 2024 |
Vysočina Jihlava |
0 - 0 |
Hanácká |
Varnsdorf |
0 - 1 |
Dukla Praha |
Viktoria Žižkov |
1 - 1 |
Opava |
March 9, 2024 |
Zbrojovka Brno |
0 - 0 |
Táborsko |
Prostějov |
2 - 0 |
Sigma Olomouc II |
Chrudim |
0 - 2 |
Sparta Praha II |
Vyškov |
2 - 2 |
Vlašim |
March 8, 2024 |
Příbram |
0 - 1 |
Líšeň |
March 4, 2024 |
Sigma Olomouc II |
3 - 0 |
Vysočina Jihlava |
March 3, 2024 |
Sparta Praha II |
4 - 0 |
Prostějov |