Russia – FNL

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Rankings

# Team MP W D L F A G P
1 Orenburg 13 9 1 3 24 10 +14 28
2 Torpedo Moskva 13 8 4 1 28 11 +17 28
3 Fakel 13 8 3 2 23 11 +12 27
4 SKA Khabarovsk 13 7 3 3 17 11 +6 24
5 Neftekhimik 13 7 2 4 20 9 +11 23
6 Alaniya Vladik… 13 6 5 2 30 16 +14 23
7 Spartak Moskva II 13 7 1 5 14 19 -5 22
8 Veles 13 6 2 5 16 13 +3 20
9 Rotor Volgograd 13 4 6 3 14 11 +3 18
10 KAMAZ 13 5 3 5 12 13 -1 18
11 Krasnodar II 13 5 3 5 13 15 -2 18
12 Baltika 13 3 8 2 12 11 +1 17
13 Tom Tomsk 13 5 2 6 18 20 -2 17
14 Yenisey 13 4 2 7 16 22 -6 14
15 Akron 13 3 4 6 10 15 -5 13
16 Olimp-Dolgoprudny 13 3 4 6 9 14 -5 13
17 Tekstilshchik 13 2 4 7 8 16 -8 10
18 Volgar Astrakhan 13 2 3 8 7 17 -10 9
19 Kuban Krasnodar 13 2 2 9 10 22 -12 8
20 Metallurg Lipetsk 13 2 2 9 10 35 -25 8

Fixtures

September 29, 2021
SKA Khabarovsk 09:00 Volgar Astrakhan
Olimp-Dolgoprudny 11:00 Metallurg Lipetsk
Spartak Moskva II 12:00 Tom Tomsk
Krasnodar II 13:00 Rotor Volgograd
Kuban Krasnodar 14:00 Orenburg
Alaniya Vladik… 15:00 Fakel
Tekstilshchik 15:00 Baltika
Akron 15:00 Yenisey
Veles 15:30 KAMAZ
Torpedo Moskva 16:00 Neftekhimik
October 3, 2021
Tom Tomsk 09:00 Alaniya Vladik…
Metallurg Lipetsk 12:00 SKA Khabarovsk
Orenburg 12:00 Spartak Moskva II
Volgar Astrakhan 13:00 Veles
Akron 13:00 Kuban Krasnodar
Rotor Volgograd 13:00 Torpedo Moskva
KAMAZ 14:00 Krasnodar II
Fakel 14:00 Tekstilshchik
Neftekhimik 15:00 Yenisey
Baltika 16:00 Olimp-Dolgoprudny

Results

September 25, 2021
Baltika 1 - 1 Alaniya Vladik…
Neftekhimik 4 - 1 Krasnodar II
Fakel 3 - 0 Spartak Moskva II
Akron 1 - 0 Torpedo Moskva
Metallurg Lipetsk 0 - 0 Tekstilshchik
Rotor Volgograd 1 - 0 KAMAZ
Orenburg 2 - 0 Yenisey
Volgar Astrakhan 0 - 1 Olimp-Dolgoprudny
Tom Tomsk 2 - 1 Kuban Krasnodar
SKA Khabarovsk 2 - 0 Veles
September 20, 2021
Veles 3 - 1 Rotor Volgograd
September 19, 2021
Alaniya Vladik… 5 - 0 Metallurg Lipetsk
Kuban Krasnodar 0 - 4 Fakel
KAMAZ 0 - 1 Neftekhimik
Krasnodar II 2 - 0 Akron
Torpedo Moskva 2 - 1 Orenburg
Tekstilshchik 1 - 2 Volgar Astrakhan
Spartak Moskva II 1 - 2 Baltika
Olimp-Dolgoprudny 1 - 1 SKA Khabarovsk
Yenisey 2 - 3 Tom Tomsk