Skip to content
Rankings
# |
Team |
MP |
W |
D |
L |
F |
A |
G |
P |
1 |
Komárno |
21 |
16 |
3 |
2 |
40 |
15 |
+25 |
51 |
2 |
Tatran Prešov |
21 |
15 |
4 |
2 |
38 |
10 |
+28 |
49 |
3 |
Považská Bystrica |
22 |
10 |
9 |
3 |
38 |
23 |
+15 |
39 |
4 |
Petržalka |
21 |
11 |
6 |
4 |
41 |
23 |
+18 |
39 |
5 |
Humenné |
22 |
11 |
5 |
6 |
36 |
26 |
+10 |
38 |
6 |
Púchov |
21 |
10 |
2 |
9 |
38 |
34 |
+4 |
32 |
7 |
Žilina II |
21 |
10 |
1 |
10 |
41 |
38 |
+3 |
31 |
8 |
Spartak Myjava |
21 |
8 |
5 |
8 |
28 |
32 |
-4 |
29 |
9 |
Liptovský Mikuláš |
21 |
9 |
2 |
10 |
37 |
34 |
+3 |
29 |
10 |
Pohronie |
21 |
7 |
4 |
10 |
32 |
39 |
-7 |
25 |
11 |
Slavoj Trebišov |
21 |
7 |
4 |
10 |
24 |
33 |
-9 |
25 |
12 |
Slovan Bratisl… |
21 |
7 |
4 |
10 |
28 |
36 |
-8 |
25 |
13 |
Šamorín |
21 |
6 |
6 |
9 |
36 |
45 |
-9 |
24 |
14 |
Malženice |
21 |
5 |
5 |
11 |
23 |
34 |
-11 |
20 |
15 |
Dolný Kubín |
21 |
3 |
5 |
13 |
20 |
50 |
-30 |
14 |
16 |
Spišská Nová Ves |
21 |
0 |
3 |
18 |
12 |
40 |
-28 |
3 |
Fixtures
March 29, 2024 |
Slovan Bratisl… |
09:30 |
Tatran Prešov |
Slavoj Trebišov |
11:00 |
Petržalka |
Púchov |
14:00 |
Dolný Kubín |
Pohronie |
16:00 |
Komárno |
March 30, 2024 |
Liptovský Mikuláš |
13:00 |
Spartak Myjava |
Šamorín |
14:00 |
Spišská Nová Ves |
March 31, 2024 |
Žilina II |
07:30 |
Malženice |
April 6, 2024 |
Žilina II |
11:30 |
Pohronie |
Spišská Nová Ves |
13:00 |
Považská Bystrica |
Humenné |
13:00 |
Púchov |
Komárno |
13:00 |
Slovan Bratisl… |
Tatran Prešov |
13:00 |
Spartak Myjava |
Dolný Kubín |
13:00 |
Slavoj Trebišov |
April 7, 2024 |
Malženice |
07:30 |
Petržalka |
Liptovský Mikuláš |
08:00 |
Šamorín |
April 12, 2024 |
Spartak Myjava |
16:00 |
Komárno |
April 13, 2024 |
Pohronie |
13:00 |
Malženice |
Liptovský Mikuláš |
13:00 |
Považská Bystrica |
Slavoj Trebišov |
13:00 |
Humenné |
Púchov |
13:00 |
Spišská Nová Ves |
Results
March 28, 2024 |
Považská Bystrica |
1 - 3 |
Humenné |
March 24, 2024 |
Dolný Kubín |
1 - 1 |
Považská Bystrica |
Liptovský Mikuláš |
3 - 1 |
Slovan Bratisl… |
Malženice |
3 - 1 |
Slavoj Trebišov |
Petržalka |
4 - 2 |
Púchov |
March 23, 2024 |
Spišská Nová Ves |
0 - 0 |
Spartak Myjava |
Humenné |
1 - 0 |
Šamorín |
Tatran Prešov |
2 - 0 |
Pohronie |
Komárno |
3 - 0 |
Žilina II |
March 17, 2024 |
Žilina II |
1 - 2 |
Tatran Prešov |
Šamorín |
4 - 0 |
Dolný Kubín |
March 16, 2024 |
Liptovský Mikuláš |
5 - 2 |
Pohronie |
Komárno |
0 - 0 |
Malženice |
Púchov |
1 - 2 |
Slavoj Trebišov |
Považská Bystrica |
2 - 1 |
Petržalka |
March 15, 2024 |
Spartak Myjava |
0 - 0 |
Humenné |
Slovan Bratisl… |
3 - 0 |
Spišská Nová Ves |
March 10, 2024 |
Dolný Kubín |
2 - 1 |
Spartak Myjava |
Petržalka |
0 - 0 |
Šamorín |